2018/03/20

A JUDO SZ.K. csapata 12 versenyzőt indított a versenyen. Nagyon szépen teljesített a csapat, nyertünk: 4 arany-, 4 ezüst-, 2 bronzérmet és 2 ötödik helyezést.

Aranyérmesek:  serdülő fiú    -45 kg Gábor Áron,

diák lány "C" +45 kg J...

2018/03/18

A fiú 42 kg-ban Gábor Áron megnyerte az ifi Magyar Bajnokságot. Áron az idei év eddigi összes versenyét megnyerte.
A lány 52 kg-ban a 2005-ös születésű Varga Petra, és a fiú 66 kg-ban Vadócz Károly a pontszerző 7. helyen végzett.

GRATULÁLUNK! BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK!

2018/03/12

Debrecenben rendezték a Diák A-B korosztályosok Magyar Kupáját március 11-én. A JUDO SZ.K. öt versenyzőjét indította. Remekül teljesített a csapat. Nyertünk 1 arany, 1 ezüst, 1 bronzérmet és 1 ötödik helyezést.

Aranyérmes: fiú "B" 32 kg Kasza Imre

Ezüstérmes: fiú "A" 4...

2018/03/04

NAGYSZERŰ JUDO SZ.K.-s sikerek a Serdülő fiú-lány Diákolimpián!

Március 3-án Cegléden rendezték a serdülő korosztályosok diákolimpiájának országos döntőjét. A JUDO SZ.K. csapata 3 diák A korosztályos és 6 serdülő versenyzőt indított. Ragyogóan teljesített a csapatunk. N...