• Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

2018/12/30

Szeretettel köszöntöm a megjelent szülőket, sportolókat, hozzátartozóikat és vendégeinket. Mivel vannak néhányan, akik most vesznek részt először az Egyesület évzáróján, néhány mondatban beszélnék az Egyesületünkről. Engem Juhász Mihálynak hívnak, én vagyok az...

2018/12/11

December 9-én rendezték a Mikulás Kupát Tokodaltárón. A JUDO SZ. K. 24 versenyzővel indult (12-en kezdő, első versenyesek). Az előző nap serdülő Csapat Bajnokságot nyerő versenyzők felmentést kaptak. Az indulók remekeltek, nyertek 14 arany-, 4 ezüst- és 4 bronzérmet. A...

2018/12/10

2018. december 8-án rendezték Győrben a serdülő fiú-lány országos csapatbajnokságot. A JUDO Sz. K. lány csapata, szenzációs versenyzéssel, első helyen végzett. A csapat tagjai:

40 kg Mamira Luca,

44 kg Berlik Dorottya,

52 kg Varga Petra és Walter Lilla,

57 kg Kelem...

2018/12/04

December 2-án rendezték a Diák C korosztályosok Magyar Bajnokságát. A JUDO SZ. K. csapata a lányok +45 kg-os súlycsoportjában volt érdekelt. Josepovits Kinga, aki eddig minden versenyét megnyerte, most túlizgulta a versenyt, egyszer botlott: